loading
refImg

„Svěží a provoněné lobby poskytuje našim hostům potřebný komfort a zvyšuje prestiž hotelu.“

Ondřej Šimeček, Ředitel, Hotel Belvedere

refImg

„Zákazníci si nemohou vynachválit příjemnou vůni v našem fitness centru a služby mohu jedině doporučit.“

Nina Kolomazníková, Club manager, Fitness Place Premium

refImg

„S Aromatechnics spolupracujeme na provonění několika našich hotelů již déle než rok a spolupráci můžu jen doporučit. Identická vůně, kterou jsou provoněny naše hotely je velice příjemná a jen podtrhuje náš zájem poskytovat našim hostům stále lepší služby. Další výhodou v dnešní době je bezesporu i to, že veškeré naše podněty jsou řešeny prakticky ještě stávající den.“

Jiří Procházka, Management

refImg

Jelikož jsme nechtěli dělat jakékoli kompromisy co se týče kvality vonných esencí, rozhodli jsme se pro spolupráci s firmou Aromatechnics. Oceňujeme profesionální přístup a to nejdůležitější - hodnotu služby. Máme momentálně provoňenou většinu prostorů naší centrály. Jedná se o vstupní recepci, konferenční místnost a creative space. Služby rádi doporučíme dále.

Kamila Stehlikova, facility management

refLineImg refLineImg refLineImg refLineImg
Pro zákazníky


Přístroje
Vůně
Naši klienti
Výzkum
Kontakty
 

Propoj se s námi

KONTAKTUJTE NÁS

Jméno *
Email *
Telefon *
Specifikace prostor *
O NÁS


Aromatechnics je společností zaměřující se na provonění komerčních prostor s využitím nejmodernějších technologií se sídlem v České Republice. Jsme dodavatelem vonných esencí nejvyšší možné kvality s nejpřísnějšími certifikacemi ECOCERT, NATRUE, COSMOS. Poskytujeme profesionální servis a poradenství v oblasti aromamarketingu.