loading
refImg

„Svěží a provoněné lobby poskytuje našim hostům potřebný komfort a zvyšuje prestiž hotelu.“

Ondřej Šimeček, Ředitel, Hotel Belvedere

refImg

„Zákazníci si nemohou vynachválit příjemnou vůni v našem fitness centru a služby mohu jedině doporučit.“

Nina Kolomazníková, Club manager, Fitness Place Premium

refImg

„S Aromatechnics spolupracujeme na provonění několika našich hotelů již déle než rok a spolupráci můžu jen doporučit. Identická vůně, kterou jsou provoněny naše hotely je velice příjemná a jen podtrhuje náš zájem poskytovat našim hostům stále lepší služby. Další výhodou v dnešní době je bezesporu i to, že veškeré naše podněty jsou řešeny prakticky ještě stávající den.“

Jiří Procházka, Management

refImg

Nechceme dělat jakékoli kompromisy ve smyslu použité kvality vonných esencí a to je důvod, proč jsme se rozhodli pro spolupráci s firmou Aromatechnics. Oceňujeme profesionální přístup a to nejdůležitější - hodnotu služby. Aktuálně máme provoněnou většinu z prostor naší centrály. Konkrétně se jedná o vstupní recepci, místnost využívanou pro konference a poté creative space, kde se scházejí po celý den naši zaměstnanci. Služby rádi doporučíme dále.

Lukáš Kotek, Coordinator, Facility Management

refImg

Se společností Aromatechnics spolupracujeme za účelem provonění naší polikliniky ŠKODA. Zásadní pro nás je, aby použité vonné esence splňovaly nejpřísnější možné kvalitativní a zdravotnické certifikace. Společnost Aromatechnics dokázala všechny naše podmínky bez problémů splnit. Výsledkem je spokojenost nejen naše, ale i našich pacientů.

Radka Šimůnková facility manager

refImg

,,Děkujeme za zajištění aroma prostředí pro naší důležitou firemní akci. Velmi profesionální přístup při domluvě a samotném provedení. Děkujeme J

Mgr. Zuzana Fialová, Hlavní produkční

 

refLineImg refLineImg refLineImg refLineImg refLineImg refLineImg

Chcete se dozvědět víc?
Najít řešení pro vás na míru?

Váš email nebo telefon *
Pro zákazníky


Přístroje
Vůně
Naši klienti
Výzkum
Kontakty
 

Propoj se s námi

O nás


Aromatechnics je společností zaměřující se na provonění komernčích proctor s využitím njmodernějších technologií se sídlem v České republice. Jsme dodavatelem vonných esencí nejvyšší možné kvality s nejpřísnjšími certifikacemi ECOCERT, NATRUE, COSMOS. Poskytujeme profesionální servis a poradenství v oblasti aromamarketingu.